wymiennik ciepła typu JAD
Nasza oferta

Chemiczne czyszczenie wymienników ciepła typu JAD i płytowych.

Nasza firma obsługuje podmioty na terenie Chojnic, Tucholi, Sępólna Krajeńskiego, Człuchowa, Bydgoszczy oraz innych okolicznych miejscowości z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego

Dlaczego czyścić?
W wymiennikach ciepła podczas eksploatacji wytrąca się kamień kotłowy który skutecznie obniża sprawność takiego urządzenia. Każdy milimetr kamienia obniża zdolność wymiany ciepła od 10 do do 40%, a w skrajnych całkowicie blokuje wymianę ciepła. Po wypłukaniu wymiennika ciepła wykonywana jest próba szczelności.

Nasza oferta
Proponujemy chemiczne płukanie wymienników JAD i płytowych dobranymi do rodzaju kamienia mieszaninami kwasów organicznych i nieorganicznych. Stosujemy bezpieczne dla środowiska i instalacji receptury które szybko usuwają kamień i osady w różnych urządzeniach centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

Legionella
odkażanie / dezynfekcja

wymiennik płytowy bez izolacji

wymiennik płytowy z izolacją

Naszą ofertę kierujemy do firm i instytucji z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.
Zapraszamy mieszkańców miast: Chojnice, Człuchów, Brusy, Debrzno, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Mąkowarsko, Brusy, Czersk, Więcbork, Koronowo, Świecie, Mrocza, Brusy, Silno, Żalno, Kęsowo, Gostycyn, Pruszcz.
Copyright © 2024 ADLUX Łukasz Adamczewski • Wszelkie prawa zastrzeżone